Svařovací technologie

Díky inovacím a vývoji nových produktů Vám můžeme nabídnout nejmodernější přístroje pro svařování na tupo, jednotky pro zpracování dat, ale i systémy správy dat pro cokoliv co souvisí s provozem potrubních systémů.


Na výběr je několik tříd zařízení odstupňované podle průměru svařovaných trubek. Dokážeme dodat stroje, které svařují plastová potrubí od průměru 50 mm do 1600 mm.


Ve spojování plastových trubek jsme dosáhli výjimečnou kvalitu (management řízení kvality podle CE, ISO 9001 a ISO 14001: 2004). Aktivně se zajímáme o zlepšování kvality našich strojů a zařízení a chceme Vám nabízet jen ty nejmodernější technologie.

Jsme tu vždy pro Vás!

Svářečky na tupo (DeltaLine, AHPW)

DeltaLine, hydraulická svářečka na tupo.
DeltaLine, hydraulická svářečka na tupo.

Tupé svařování PE – PP – PVDF potrubí a tvarovek do tlaku 32 bar. Jednoduché a rychlé svařovací operace podle mezinárodních norem ISO 12176-1.

Základní parametry svářeček DeltaLine

  • Snadná manipulace díky hliníkovým svorkám s nízkou hmotností.
  • Maximální pracovní tlak v zařízení je 160 bar.
  • Pracuje při okolních teplotách -40 ~ +40 °C.
  • Hlavní tělo je tvořeno dvěma fixními a dvěma pohyblivými svorkami.

CNC svářečky na tupo (CNC ECO 3.0)

CNC svářečka ECO 3.0

Svařování na tupo může být řízeno automaticky pomocí systému CNC ECO 3.0. Tímto se vyloučí jakékoli riziko chyby způsobené obsluhou. CNC systém je k dispozici pro tělo svařovacího stroje o upínacím rozměru ø75-250 mm nebo ø90-315 mm.

Skříň řídící jednotky je vyroben z plechu, který odolává nejextrémnějším pracovním podmínkám na pracovišti. Zvláštní pozornost byla věnována také připojení použitím robustních připojovacích konektorů. Uživatelsky příjemný software a 7″ dotykový ovládací panel umožňují zobrazit nejpoužívanější svařovací standardy (ISO, DVS a další).

Výběrem některého ze standardních průměrů trubek / SDR budou všechny svařovací parametry (tlak, čas, teplota) automaticky vypočteny podle normy. Stroj je schopen automaticky řídit všechny fáze svařovacího cyklu, včetně řízení frézování a ohřevu.

Na konci svařovacího cyklu jsou všechna data uložena ve vestavěné paměti o velikosti až 2000 záznamů.

Stroj je dodáván s termální tiskárnou pro tisk hlášení o svařování a také USB portem.

Ruční svařovací extrudér (23DE)

Ruční svařovací extrudér s interním zdrojem vzduchu pro svařování desek z PP a PE-HD. Lehký ruční extruder, výtlak až 2 kg drátu za hodinu nebo možnost svařování drátem 3 a 4 mm. Kontrola teploty taveniny na výstupu a 2 režimy proudění horkého vzduchu. Ideální řešení pro svařování menších výrobků, nebo těžko dostupných míst.


Ruční svařovací extrudér (WT-23-DE)

Svařované materiály HD-PE, PP,

Svařovací struna 3 až 4 mm

Napájení 230 VAC, 50/60 Hz

Výtlak taveniny cca 2 kg / h,

Váha zařízení 5kg